אי למטבח

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אי למטבח הביתי

אי במטבח נחשב לאחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות הוא אי למטבח אשר משמש כמקום עבודה שניצב במרכז המטבח, בין אם מדובר במרחב פרטי או מסחרי שמשלים את העיצוב הכללי בצורה משולמת.

אי למטבח הוא יחידה נפרדת משאר ארונות המבטח, ממוקמת לרוב במרכז. רהיט שניצב בפני עצמו ומגיע בגובה משטח העבודה של המטבח וניתן לשלב פונקציה של ישיבה על כיסאות בהתאם לגובהו וארונות האחסון.

חשיבותו

אי קטן למטבח מוסיף סגנון, אחסון, נוחות וכמובן יעילות לכל המרחב במטבח. מטבחים עם אי באמצע או עם שולחן אוכל הם חלילים מנוצלים במטבח שלכם.

התכנון מסביב הוא חשוב, חשבו על מעברי התנועה וההתנהלות השוטפת במהלך עבודת המטבח שלא תיצור הפרעה למשתמשי המטבח. כמובן שהקפידו על הדגשת הצבעים כי זו כל החוכמה – לדעת לשחק עם הצבעים ולתת מראה מרענן על מנת שידגיש בצורה משמעותית על נראות המטבח כולו.

כשחושבים על אי למטבח ניתן לראות כי יש 3 קטגוריות: אי מטבח סטנדרטי הכולל משטח עבודה ויחידות אחסון, אי מטבח המשמש לעמדת עבודה הכוללים כיריים או כיור, השלישי אי מטבח דו מפלסי הבנוי מדלפק עבודה ודלפק הגשה.

בין אם בכוונתכם לעצב מחדש את המטבח הקיים או מתכננים לבנות חלל מטבח חדש, טלפנו אלינו 09-8765432 ותוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור אי למטבח הביתי האולטימטיבי עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

גלריית תמונות:

עוד למטבח: