חדרי ארונות מעוצבים

שקופית קודמת
שקופית הבאה

חדרי ארונות

חדרי ארונות מעוצבים היטב דורשים תכנון ומהווים פתרון לאחסון בכדים יעיל וכמובן פרקטי – חדר ארונות קטן עושה את כל ההבדל. בעקבות האפשרות שלנו לקנות פרטי לבוש והנעלה ב – online  הגורם לנו לעודף פרטי לבוש ובצורך לאחסן אותן באופן עונתי ונגיש שמאפשר שלפיה מהירה של הבגדים שלנו. 

עיצוב חדר ארונות – חדר ארונות קטן

ארונות מתאימים לא רק לבתים גדולים, אלא גם לחללים קטנים ובינוניים, כולל תלייה של בגדים ואחסון לטווח ארוך, ניתן לעצב מתלה לג'קטים, מקום לנעליים, מוט נשלף לקולבים וכל מה שיעלה על דעתכם באופן פונקציונלי על מנת לעצב חדר ארונות שמתאים לצרכים שלכם.  

קחו בחשבון – אלמנטים בעיצוב חדרי ארונות

מדפים – קיפול יפה של הבגדים ומציאתם בקלות רבה, מוט תלייה הוא חיוני בכל ארון, מגירות פרקטיות – באמצעות חלוקה לתאים תוכלו לאחסון בצורה מסודרת הלבשה תחתונה וגרביים, מעמד לנעליים – קופסאות מיוחדות, תאים מיוחדים ומעוצבים לנעליים או מתקן מסתובב מעוצב.

אצלנו ברהיטי רז תוכלו למצוא ארונות לחדר שינה, ארונות קיר מעוצבות, ארון דלתות, ארון מעץ מלא, ארונות בהתאמה אישית, ארונות הזזה, ארונות הזזה עם מראה, חדרי ארונות מעוצבים.

אז למה אתם מחכים? טלפנו אלינו 09-8765432 ותוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור חדרי ארונות מעוצבים האולטימטיביים עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

גלריית תמונות:

רהיטים נוספים לחדר השינה: