כשהחורף מגיע: הכל על פטריות חימום גז

 “כפטריות אחרי הגשם" הוא מושג שלא הגיע משום מקום; בתחילת החורף צצות להן פטריות מאכל נפלאות ורבים יוצאים ללקט אותן בכדי להכין מטעמים בבית. מלבד פטריות המאכל, החורף מסמן את הופעתן של פטריות אחרות, אפשר לומר מתקדמות יותר. פטריות חימום גז בהן אנו נתקלים יותר ויותר ברגע שהטמפרטורות צונחות, מופיעות בבתי עסקים המציעים איזור ישיבה חיצוני ומחויבות להעניק חימום איכותי לאלו הבוחרים לשבת בחוץ גם כשקר מאוד, וליהנות מהקפה שלהם באוויר הצח.

לא רק לעסקים – מהם השימושים של פטריות חימום גז

בשוק קיימים 2 סוגי פטריות; פטריות חימום גז ופטריות חשמליות, כאשר שניהם משמשים בעיקר לחימום חיצוני. פטריות החימום מפיצות חום ברדיוס של כמה מטרים בהתאם לעצמת הדגם וההעדפת המשתמש, כך שבהחלט מדובר בפתרון עבור שטחי חוץ. בחללים פנימיים נהוג להשתמש במזגנים או בתנורים רגילים.

לפטריות החימום יתרונות שהופכים אותן לפתרון מועדף:

  • הן ניידות – רבים מעדיפים להשתמש בפטריות גז בבית, במקום העבודה או במסעדות ואירועים מהסיבה הפשוטה שקל מאוד לשנע אותן ולהציב אותם במקומות הרצויים בהתאם לצורך, ובחודשי הקיץ לאכסן אותה עד שהטמפרטורות יצנחו בחורף הבא.
  • שימוש חוץ – בעיקר כשמדובר באירועים חיצוניים או במסעדות המפעילות מרפסת או שטח חוץ, הפטריות מהוות פתרון אופטימלי עבור האורחים שמעדיפים לשבת באוויר הפתוח; מעשנים למינהם, או פשוט אנשים שנהנים לאכול את ארוחת הערב שלהם תחת כיפת השמיים באווירה קצת אחרת.
  • פתרון דקורטיבי – יש משהו מאוד מרגיע במסעדה קטנה המלאה בפטריות חימום המפוזרות בשטח החוץ שלה. כמה פעמים יצא לכם להסתובב באירופה ולהתפעל ממסעדות קטנטנות המציעות מספר שולחנות קטנטן, כשלצדם פטריות חימום? התחושה הביתית והמזמינה שפטריות החימום מאופיינות בה, הפכה אותן לפריט חובה עבור בעלי מסעדות רבים.
  • אוויר איכותי – מכירים את זה שאתם יושבים לכם בסלון עם המזגן פועל על חום, ומרגישים שאתם נחנקים? ובכן, בניגוד אליו פטריות חימום גז אינן מייבשות את האוויר שהן מחממות וכך היושבים סביבן לא מרגישים שתחושת מחנק מציקה.

איך הן עובדות?

פטריות חימום גז מבוססות כאמור על בלון גז המותקן בהן, אותו יש להחליף מידי תקופה. המנגנון שמבעיר את הגז בפטרייה, דומה מאוד לאופן הפעולה של התנור הביתי המוכר לנו. הגז משמש את בני האדם מזה שנים רבות ומוכר כפתרון יעיל שמבצע את העבודה כהלכה. עוד כדאי לדעת שפטריות חימום אלו חסכוניות ביותר, כך שבלון גז אחד יוכל לשרת אתכם לאורך זמן רב. את הפטריות כאמור ניתן לשכור עבור אירוע חד פעמי (לדוגמא חתונה או כנס המתקיימים בחוץ), או לקנות ולאחסן כאשר אין בהן שימוש. כך או כך, מדובר באחד הפתרונות היעילים והאהובים ביותר שמוכיח את עצמו שוב ושוב, בכל חורף מחדש.

סגירת תפריט