מה הם היתרונות של עץ מלא לבסיס המיטה?

כאשר אנחנו ניגשים לקנות מיטה או חדר שינה, מה שמשנה עבורנו הוא ההיבט העיצובי וכן סוג איכותו של המזרן הנרכש. אך האם אין פרט מסוים שמתפספס לנו באמצע הדרך? ובכן, בסיס המיטה, השלדה אשר מחזיקה את המיטה, וכן, היא גם מכתיבה לא מעט את הקו העיצובי, הינה בעלת השפעה חשובה על בריאות המזרן ויתרה מזאת בריאות הגב שלנו.

חשיבותו של בסיס המיטה

מבלי להוזיל או להתעלם מן הקו העיצובי החשוב שבסיס המיטה מכתיב, הרי שהוא מחזיק גם בתרומה לא מועטה כלל לאיכות השינה שלנו.

בסיס מיטה חזק ויציב, איננו מתעקם או נחלש עם מרוצת הזמן. כאשר הבסיס מתעקם בהדרגה לנוכח המשקל הרב שמופעל עליו באופן עקבי, הרי שהדבר משפיע גם על צורתו של המזרן. מומלץ להפוך את המזרן אחת לכמה חודשים, אולם גם פעולה שכזו לא תצליח למנוע את הנזק שייגרם לו לאורך זמן.

בנוסף לכך, כאשר בסיס המיטה בנוי כהלכה ומאפשר אוורור מצדו האחורי של המזרן, הרי שהדבר מונע את התחממותו וכך מאפשר שינה ערבה ועמוקה.

שימוש בעץ מלא

מרבית חנויות הריהוט וכן אנחנו, מקפידים על שיווקם של בסיסי מיטה מעץ מלא בלבד. לצד העובדה שמראה העץ מאפשר קו עיצובי חמים וכפרי, הרי שמדובר בערובה למוצר איכותי ומוקפד, כזה שמחזיק לאורך זמן ומאפשר ללקוחותינו להיות שבעי רצון.

עמידות בשינוי מזג אוויר

שימוש בתערובות עץ שונות וכן חומרי גלם שונים, עלול להוביל להתכלות מהירה יותר וזאת לאור הבדלי החום-קור המאפיינים את עונות המעבר בארץ. כמו כן, שימוש תכוף במזגנים בעונת הקיץ הלוהטת גם היא יכולה לתת את אותותיה על בסיס המיטה ובהדרגה להחלישו.

יציבות הגב

עץ מלא מתאפיין בעמידות גבוהה למשקלים גבוהים, ורק אם נתאמץ מאוד, הרי שהוא עלול יהיה להישבר. העובדה שהגב שלנו נתמך על-ידי בסיס ישר ומוצק, מאפשר לנו לשמור על בריאותנו ולמנוע את היתכנותם ההדרגתית של כאבי גב.

אפשרויות עיצוב

אחד מן היתרונות היותר בולטים של בסיסים הבנויים על עץ מלא הוא האפשרות לבצע התאמות אישיות בהתאם לקו העיצובי בו הלקוחות מעוניינים.

נגרייה איכותית אשר יודעת כיצד להשתמש בעץ המלא ולבצע שיטות גימור ועיבוד מתקדמות, יכולה לאפשר מגוון רחב של עיצובים על-פי בחירה. לא אחת, הורים יעדיפו לצורך הדוגמה מיטות עם קצוות מעוגלים, וזאת כדי לצמצם את האפשרות למכות כואבות וקשות לילדים והפעוטות המתרוצצים.

וטיפ אחרון: הקפידו על עץ גושני

עץ גושני הוא איננו מין מסוים, וכן מדובר במגוון רחב של עצים שונים גושניים אשר מתאפיינים בשכבות סיבים צפופות וחזקות יותר. במרבית הריהוט הביתי המבוסס על עץ מלא, שימוש בעץ גושני מאפשר עמידות גבוהה.

לכל התייעצות בנושא קניית ריהוט לבית, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה, ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי.

סגירת תפריט