מטבחי פורמייקה

שקופית קודמת
שקופית הבאה

עיצוב פשוט ועמידות

בעיצוב המטבח ישנה חשיבה השייכת לדלתות – רמת העמידות וצורת המטבח מושפעת מאוד מהדלתות ומכאן, חשוב שתצליחו למצוא את האיזון בין עיצוב ופרקטיקה.

בשנים האחרונות התחדשות במגוון הפורמייקה כגון: מבריקות, מאט כשהמראה המבריק מקנה מראה מודרני,  טקסטורות, דמויות מודרניות ואפילו מלוחות עץ, מרקמים וגימורים שונים. ניתן גם לבצע תהליך צבעית פורמייקה הפשוט למדי ובכך לגוון את מראה המבטח ולהביא לידי ביטוי את הטאצ האישי שלכם..

השימוש בה נחשב לחומר הוותיק ביותר בתעשיית המטבחים. הפורמייקה היא חומר ציפוי העשויה משכבות נייר המשלבת מספר חומרים מקשיחים מדביקים באמצעות שרף לחומר הבסיס של הדלת. הפורמייקה עצמה היא קשיחה מאוד שאיננה ניתנת לכיפוף והשימוש בה יהיה לדלתות ישירות ואיננה מתאימה לדלות בעלות מסגרת.

יתרונות וחסרונות

מצד אחד, מחיר נמוך יחסית ביחס לחומרים אחרים, עמידותו גבוהה, חסכונית לדלתות מטבח, קלה לניקוי. מצד שני, לא ניתן ליישמה בדלתות עם מסגרת מכוון שהיא איננה ניתנת לכיפוף, לא ניתן לעשות דלת אינטגרלית אלא רק בשילוב של פרופיל אלומיניום, החיבור בין קנט לדלת גלוי לעין.

פורמייקה מתאימה לכל אחד, במקרים של בעיות תקציב או מי שזקוק למטבח בזמן מהיר יחסית ועד למשפחות. החלטתם לבחור פורמייקה? טלפנו אלינו 09-8765432 ותוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור מטבחים מעוצבים האולטימטיביים עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

גלריית תמונות:

מטבחים נוספים: