מטבח לילדים מעץ מלא

אחד מהמשחקים המומלצים לרכישה לילדים הוא מטבח עץ מלא לילדים. משחק זה הינו בעל הכרעה משמעותית בכל הקשור אל התפתחותו של הילד, הן מההיבט הפיזי והן מההיבט הקוגניטיבי. בנוסף, הילד אוהב להרגיש כמו הגדולים ומשחק זה מאפשר לו להרגיש כך.

תפקיד המטבחים לילדים

מטבחי עץ לילדים יאפשרו להם יאפשרו לילדכם ללמוד את סדר הפעולות במטבח וכל הקשור אל סדר וניקיון. בנוסף, הילדים יוכלו לחקות את פעולת המבוגרים במטבח הביתי. הילדים יכולים להחליט להיות טבחים ולהכין לחבריהם או לכל המשפחה מאכלים שונים במטבח שלהם. כאן חשוב לוודא שהמטבח אותו אתם קונים אכן מתאים לילדכם. נכון להיום יש אפשרות להזמין מטבח עץ מלא לילדים בהתאמה אישית, כך שתוכלו לפנות אל חברה שמספקת שירותי עיצוב רהיטים בהתאמה אישית ולבקש שהמטבח יכלול כיריים, כיור, מארז כלי מטבח מעץ, תנור מעץ ודברים נוספים וזאת בהתאמה למטבח שיש בבית.

מטבחי עץ מלאים לילדים – כל היתרונות

  • עץ – מטבח עץ מלא לילדים העשוי מעץ איכותי אינו מכיל חומרים מסוכנים ורעילים וזאת בהשוואה אל מטבח פלסטיק לילדים בהם לא תמיד ניתן לדעת במדויק מהם החומרים המרכיבים את הפלסטיק.
  • חומר טבעי – מטבח עץ בהתאמה אישית עשוי מחומר טבעי ולעיתים אורגני אשר ידידותי לסביבה.
  • נוכחות – מטבח עץ מלא לילדים הוא מטבח מרשים ביופיו המעניק אווירה ביתית וחמימה, כך שהילד יוכל להרגיש בדיוק כמו בבית.
  • עמידות – כיוון שמדובר על מטבח המורכב מעץ מלא, המטבח יחזיק מעמד לאורך שנים רבות באם תתבצע תחזוקה כראוי.
  • צבע – ניתן לבחור לצבוע את אותו מטבח עץ מלא לילדים בכל גוון בו תהיו מעוניינים, כאשר רוב ההורים בוחרים גוון שקוף, המאפשר ליהנות מהצבע המקורי של העץ או בגוון של ארונות המטבח שלהם.
  • עיצוב – ניתן לעצב את העץ בכל צורה בה תהיו מעוניינים והורים רבים בוחרים צורות מעוגלות ובטיחותיות ופעמים גם חריטות של פרחים או כל צורה המתאימה לילד.

תהליך ייצור מטבח מעץ מלא בהתאמה אישית

  1. איפיון תכנון המטבח – בשלב זה אנו נפגשים עם הלקוח ושומעים את דרישותיו לגבי אותו מטבח מעץ מלא אותו הוא מעוניין בעבור ילדיו. בסיום המפגש יהיה לנו תכנון של המטבח המותאם לדרישות הלקוח וליכולות המקצועיות שלנו. התכנון יכלול את מידות המטבח, צורת המטבח, היכן ההורים מתכננים למקם אותו בבית, האם ההורים מעוניינים בכיור אחד או שניים (בהרבה בתים דתיים הילדים מכירים כיור מחולק או שני כיורים), מהם מכשירי החשמל בהם מעוניינים ומה הציוד הנלווה בו מעוניינים.
  2. ייצור המטבח – זה השלב בו מוציאים לפועל את האיפון והתכנון של המטבח. ייצור מטבח בהתאמה אישית יעשה במפעל של החנות או בסדנת העבודה תוך בקרת איכות קפדנית.
  3. הרכבה – בניגוד אל מטבחי ילדים אותם קונים מראש, כאן אנחנו נגיע לבית הלקוח ונרכיב את המטבח שלב אחר שלב, תוך הקפדה שהכל יהיה אטום כנדרש ובטיחותי.

שיהיה בהנאה.