עיצוב הבית בעזרת ריהוט מעץ מלא

מעצבים את הבית ומחפשים רהיטים שיש בהם שילוב של תחושת חמימות ונוחות, יחד עם מרקמים מיוחדים ועמידות? אולי יתאימו לכם פריטי ריהוט מעץ מלא שיש בהם את כל התכונות האלה והם יכולים לענות לכל סגנון וגם לטרנד האקולוגי שהוא טרנד חם בעולמות העיצוב.

מהו עץ מלא?

העץ המלא נחשב ליקר וחזק. קיימים לא מעט סוגים של עצים המשמשים בתעשיית ייצור הרהיטים, אלון, ארז, בוק, טיק, מייפל, אורן, אגוז ועוד. לכל סוג עץ תכונות משלו שהופכות אותו מתאים לייצור סוגים שונים של רהיטים. לדוגמא, עץ טיק עמיד בפני מים ומתאים לייצור ארונות המוצבים בחדרי האמבטיה. דוגמא נוספת היא עץ אורן שנחשב לזול ונוח לעיבוד לכן, הוא נפוץ ברהיטים לחדרי ילדים וגם בייצור פרגולות.

עץ מלא מתאים לעבודת הנגרות המסורתית בה החיבורים והגימור מתבצעים באמצעות מחברים מעץ וללא שימוש בבורגי מתכת וציפויי לכה. בשיטה זו נוצרים רהיטים חזקים לאורך זמן, יחד עם מראה מרשים שנוצר מעבודת הגימור המדויקת.

שילוב עץ מלא בעיצוב הבית

לעץ המלא שימושיות רבה, הוא יכול להתאים לסגנון עיצוב כבד ומסורתי כמו הסגנון הכפרי ולסגנון קליל יותר, מודרני אשר מעוצב מחומרים טבעיים.

סגנון כפרי

עץ מלא אידיאלי לעיצוב הבית בסגנון כפרי. מי שאוהב לחיות באווירה של כפר גם אם ביתו מוצב בסביבה עירונית יכול לעצב את ביתו בסגנון כפרי בעזרת עץ מלא. הנראות של העץ מרשימה ומלאת נוכחות לכן, הריהוט הכפרי מתאים למרחבים גבוהים ומוארים במיוחד כאשר מדובר במטבח גדול או ריהוט כבד לסלון. הסגנון כולל פיתוחים, עיקולים וזוויות מיוחדות המאפיינות את המראה הכפרי של הריהוט ומשולב עם אביזרים כמו ברזל ההולמים אותו.

סגנון מודרני

כסאות, שולחנות, מדפים וריהוט אחר מעץ בסגנון מודרני ועכשווי מכניסים לבית סטייל מעודכן אשר מתאים לקצב החיים הדינמי ונותן מראה קליל ורך יותר לחללי הבית גם אם ממדיהם קטנים. בנוסף, יש להם יתרון גדול עבור שוחרי איכות הסביבה בשל החומר הטבעי ממנו הם עשויים. העץ המלא בשילוב חומרים טבעיים אחרים כמו ברזל, בדי כותנה וחומרים אורגניים אחרים ישוו לביתכם מראה טבעי וקליל עם אמירה חברתית אקולוגית.

רעננו את הבית עם צמחיה

כדי לתת תחושת קלילות וכדי להכניס את צבעו של הטבע לבית אפשר לשלב פריטים מעוצבים מחומרים טבעיים כמו העץ מלא עם צמחיה טבעית להשלמת המראה הטבעי, או עם צמחיה מלאכותית המאפשרת תחזוקה קלה ונוחה, אין צורך בהשקיה, היא אינה נובלת ואינה נפגעת ממזיקים. ניתן להציבה בכל מקום לפי שיקולים של עיצוב, גם במקומות בהם אין מספיק אור טבעי ואינם מתאימים לגידול צמחיה טבעית. האיכות הגבוהה של החומרים מהם מייצרים צמחיה מלאכותית נותנים לה נראות טבעית ועמידות לאורך זמן.

לסיכום,

עיצוב הבית בשילוב ריהוט מעץ מלא מתאים הן לסגנונות כפריים והן לאלה המודרניים  והוא מסייע לכם להעניק לבית את המראה הרצוי לכם לפי ההעדפות העיצוביות שלכם.

סגירת תפריט