קוטל יתושים ורהיטי הבית

קוטל יתושים הוא פריט הכרחי בכל בית ולקראת הקיץ כדאי אף להציב כמה כאלו במיקומים שונים ברחבי הבית כדי ליצור מעטפת הגנה מפני חרקים מעופפים, יתושים וברחשים שמציקים בחיי היום יום לבני הבית.

בחירה של קוטל יתושים אפקטיבי

המטרה של רכישת קוטל יתושים היא לצמצם לאפס את הימצאותם של החרקים הללו בחלל הבית. לכן בשאלה איך לבחור קוטל יתושים יש להביא בחשבון את הפרמטרים החשובים.

  • קוטל יתושים שמכיל שתי מנורות אולטרה סגול שמפיצות הן חום והן אור.
  • החום המופץ והאור החזק יסחפו את החרקים להתקרב אליהם.
  • קוטל בעל מנגנון חשמלי חזק שלוכד את כל המעופפים ומשמיד אותם מידית.
  • מכשיר שלא שומעים את קולות ההתחשמלות של היתושים לאור חוסר הנעימות של סיטואציה זו.
  • מכיר בעל מאוורר אפקטיבי וחזק אשר מסוגל לטפל בכמות גדולה של חרקים מעופפים בתהליך של פוטו קטליזה.
  • קוטל יתושים שאפשר להציב אותו באמצעות שרשרת חזקה במקום גבוה וכך כל המעופפים ינועו לכיוון שלו.

קוטל יתושים בבית ובגינה

היתושים מגיעים לכל מקום ברחבי הבית ולכן המגמה היא לתלות כמה מכשירים מסוג זה. איך לבחור קוטל יתושים מיקום, לפי הריכוז של היתושים. לכן מציבים מכשירים בסלון, במרפסת, בגינה ובמקומות אחרים כמו חדרים שפונים לגינה הביתית או לגינה הציבורית ולכן כמות היתושים שנכנסת לחדרים הללו היא גבוהה יותר.

היצע של מכשור נגד יתושים

קו החשיבה הוא תמיד לקנות את המכשירים הטובים ביותר, שיבצעו פעילות מאסיבית כדי שבני הבית לא יסבלו מעקיצות של יתושים, דבר שגורם לפצעים, שלפוחיות ואלרגיות אצל חלקם. הילדים סובלים מאד מהכמות הגדולה של העקיצות וכשהם קמים בבוקר רואים את ממדי התופעה המדאיגה.

נטרול יתושים בסביבת המגורים

עם הצבת המכשירים יש לבצע במקביל פעולות נטרול של היתושים מהסביבה הקרובה על ידי ייבוש של שלוליות שהופכות לביצות קטנות ולכן היתושים ממהרים להגיע לשם. תוך פרק זמן קצר פעולות הרביה במיקומים הללו הופכות למקום רווי יתושים. לכן התושבים וגם הרשויות המקומיות עושות כל מאמץ לעצור תופעה זו.