קונסולה – פריט מאסט בבית

אומנם קונסולה היא לא הפריט הראשון עליו אתם חושבים בעת רכישת רהיטים לבית, אך בהחלט כדאי לכם לחשוב שנית כי לא משנה אם יש לכם בית גדול או קטן, תמיד אפשר למצוא פינה נטולת מראה שחובה להפיח בה חיים.

בשילוב של קונסולות מעוצבות בפינות אלה יכול להפוך את חלל הבית למזמין ויוקרתי ושלדרגו בצורה מפליאה. לרוב, אנשים משלבים קונסולות בכניסת הביתה אך זוהי לא חובה ניתן גם למצוא להן מקום בחלל הסלון או אפילו במסדרונות הבית.

קונסולות מעוצבות אינן רק לקישוט ויופי, הן מאפשרות גם אחסון שימושי ויעיל לפרטים קטנים יותר והנחת אביזרי נוי או צמחיה קטנה.  

ייחודן של הקונסולות

ניתן להתאים את הצבעים לעיצוב החלל ופשוט ליהנות מפינת יופי נעימה לעין, מעוצבות בשיק וסטייל מודרני, חומרי הגלם נבחרים בקפידה ונעשים בשימוש איכותי ביותר. לא שכחנו גם את הדגש על הגימורים.

אנו מציעים מגוון רחב של קונסולות מעוצבות ברהיטי רז כגון: קונסולה לכניסה, קונסולה מעץ, קונסולות וינטג', קונסולות לאחסון, קונסולות מודרניות, קונסולות מינימליסטיות, ויטרינה זכוכית.

לפרטים נוספים, טלפנו אלינו 09-8765432 ותוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור קונסולות מעוצבות האולטימטיביות עבורכם ועבור הצרכים שלכם

שקופית קודמת
שקופית הבאה