ריהוט לובי בניין משותף

אתם לא תאמינו כמה ערך יכול מהלך כל כך פשוט כמו ריהוט לובי בניין משותף להוסיף לערך הדירה שלכם. לכאורה, את הלובי שלכם אתם יכולים לרהט בכמה אלפי שקלים ולא ברור איך מהלך כזה יכול לסייע לכם לדרוש עוד עשרות אלפי שקלים על מחיר הדירה שלכם. ובכן, בשורות הבאות נתאר בפניכם בדיוק כיצד זה קורה, ואיך תוכלו לשלב מהלך ריהוט כזה במסגרת מהלך כולל של שיפוץ בית משותף.

השבחת ערך באמצעות תדמית

בכל הקשור להשבחת ערך הנכס, ריהוט לובי בניין משותף הוא בסופו של דבר מהלך של תדמית. למהלך כזה יש כמובן ערכים רבים נוספים סביב שיפור איכות החיים בבניין ללא קשר לערך הדירות, אבל בהקשר הספציפי של ערך הנכס, מטרתו של הריהוט הוא לשפר את התדמית הכוללת של הבניין וליצור בו אווירה יוקרתית ומטופחת יותר במיוחד לאחר פרויקט של שיפוץ בית משותף עם חברה מובילה בתחום כמו קבוצת עידן. אווירה כזאת, שאותה ניתן ליצור בקלות רבה כל כך, יכולה להשפיע על כל קונה פוטנציאלי ולהביא אותו לכדי מצב של מוכנות רבה יותר לשלם יותר כסף בכדי שיוכל ליהנות ממגורים בבניין עם אווירה כזאת, שלבטח מצביעה גם על איכות השכנים ועל הסביבה כולה.

שיפוץ בית משותף

אחרי שאמרנו את זה, ריהוט לובי בניין משותף הוא מהלך שאפשר וראוי לבצע ללא שום קשר להשבחת ערך הנכס, אלא יותר בקשר עם איכות החיים שרוצים דיירי הבניין המשותף לייצר לעצמם. במקרה כזה, ניתן להזניק פרויקט שיפוץ בית משותף ובמסגרתו, בין החלפת הריצוף, צביעת הקירות וחיפוי הבניין, לשלב גם מהלך של ריהוט הלובי. במקרה כזה, תוספת הערך לדירות לבטח תהיה גדולה הרבה יותר מאשר מהלך של החלפת או הוספת ריהוט בלבד.

בכל מקרה, בין שאתם בוחרים לרהט את הלובי כמהלך בודד העומד בפני עצמו, ובין שאתם רוצים לשלב אותו במהלך מקיף יותר של שיפוץ בית משותף, מומלץ לערב בתהליך איש מקצוע מתחום העיצוב שגם מתמחה בעבודה עם בניינים משותפים. ריהוט בלובי מחייב הוספה של דלת חזקה עם אינטרקום תקין. ריהוט כזה חייב גם לייצר תוספת ערך שהיא לא רק פונקציונלית, קרי שמטרתה היא לא רק לאפשר ישיבה או שולחן קטן להנחת כוס קפה בהמתנה לאחד הדיירים, אלא גם עיצובית, קרי שמטרתה היא ליצור אווירה וליצור תדמית שתומכת גם בהשבחת הערך של הדירות בבניין וגם בשיפור איכות החיים הכללית ממנה יכולים ליהנות דיירי הבניין באופן שוטף.
המלצה שלנו לשלב בחדר הלובי ספות שזלונג המעניקות מראה יוקרתי ומזמין.

רהיטים לחדר זה רהיטי רז – פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

סגירת תפריט