ריהוט קיים, פרקט חדש: כך יוצרים הרמוניה בבית

מה קורה כשעוברים לדירה חדשה עם פרקט חדש ונוצץ ומביאים את הריהוט הקיים? ומה קורה כאשר הבית עובר שיפוץ ואתם מחליטים להחליף פרקט, אבל לא מוכנים לוותר על הריהוט האהוב?

עוד לפני העצות העיצוביות והטיפים איך לשלב בין הקיים לחדש, חשוב לתת את השורה התחתונה – כדי שהבית יהיה נעים, אסתטי ומזמין חשוב ליצור הרמוניה בין כל הדברים שמרכיבים אותו.

אז הנה כמה טיפים ליצירת מרחב הרמוני שהכי כיף לגור בו.

פרקט: בוחרים בגוונים טבעיים שיתאימו לכל ריהוט

לפני שאתם מתחילים לחבר בין הריהוט הקיים לפרקט החדש, בואו נתעכב רגע על בחירת הפרקט (באתר הזה). כדי שתוכלו ליצור שילוב הרמוני ולהבטיח שגם בעוד כמה שנים, כשתרצו אולי להחליף את הריהוט הקיים, הפרקט יתאים, כדאי לבחור בפרקט במראה טבעי.

פרקט בגוון עץ בהיר מתחבר כמעט לכל צבע ולכל סגנון עיצובי ומאפשר לכם את מרחב הפעולה בלי קשר לריהוט הקיים או זה שתקנו בעוד כמה שנים. מכיוון שפרקט הוא השקעה לטווח ארוך כדי להשקיע מחשבה ולבחור פרקט ניטרלי יחסית.

ריהוט: האם אפשר לשנות בפרטים הקטנים?

אם יש לכם ריהוט קיים ואתם רוצים לתת טוויסט חדש והרמוני לכבוד הפרקט החדש, תוכלו לעשות זאת בלי לרכוש עוד פריטי ריהוט אלא בנגיעות קטנות בלבד. ספה ישנה שאתם מאד אוהבים, תוכלו לחדש באמצעות ריפוד רענן שיתאים יותר לפרקט שבחרתם.

אם לא מתחשק לכם להחליף את הריפוד, תוכלו להשקיע בפריטים משלימים שיוסיפו טוויסט חדש ורענן. מכריות נוי ועד לקאברים ושמיכות טלוויזיה בצבעים ובסטייל שבא לכם להכניס הביתה.

עוד שדרוגים שתוכלו לעשות לריהוט הקיים: החלפת הריפוד של המושבים בכסאות פינת האוכל, צביעת כסאות וריהוט משלים אחר בצבעים רעננים, שדרוג ריהוט ישן באמצעות שינוי הטקסטורה של העץ או הדבקת טפטים מיוחדים לרהיטים, החלפת ידיות ועוד.

באתרים כמו פינטרסט ובבלוגים של עיצוב תוכלו למצוא שפע של רעיונות לשדרוג רהיטים קיימים, ללמוד איך לשדרג בעצמכם ריהוט קיים ולשלב בחדר אחד השראות מסגנונות שונים.

מחברים בין שניהם: זה הזמן לחשוב על המיקומים

לצד המחשבה על השדרוגים הקטנים של הריהוט הקיים ועל בחירת פרקט מתאים, כדאי לחשוב על מיקום הריהוט. אחרי שעברתם לבית חדש עם פרקט חדש או שדרגתם את הריצוף בבית, הסתכלו על תוכנית הבית מלמעלה ותכננו איפה תציבו כל רהיט.

התכנון הזה יעזור לכם לגלות האם יש דרך חדשה להפוך את הבית ליותר נוח, האם בהזזה של רהיט מצד אחד לשני של החדר אתם יכולים להפוך את החדר ליותר מעוצב ונעים? התכנון המוקדם הזה לפני שכל הפריטים מונחים בחזרה במקומם מדייק את תהליך העיצוב והופך אותו ליותר הרמוני.

רהיטים מעוצבים זה רהיטי רז – פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.

סגירת תפריט