שולחן איפור לילדים מעץ מלא

מחפשים אחר מתנה מיוחדת ומושקעת לבתכם או נכדתכם? זה הזמן לדעת הכול על שולחנות איפור לחדרי ילדים

שולחנות איפור לילדים מעץ הם הגדרה כוללת לכל סוגי השידות המשמשות כעמדות איפור בחדרי ילדים ובעיקר בחדרי ילדות. שולחנות אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים והם מגיעים בגדלים שונים הניתנים בין היתר להתאמה אישית על פי מידות החדר העומד לרשותכם. שולחן איפור לילדים הוא למעשה שולחן ייעודי היכול לשמש את ביתכם לצרכי איפור, בין אם מדובר באיפור אמיתי לבנות העשרה ובין אם מדובר באיפור כאמצעי משחק עם בובות לילדות קטנות יותר. כיום, תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות איפור לילדים המוסיפים מימד של עיצוב לכל חדר ילדים ובעיקר לחדר בנות בכל גיל.

בחירת שולחנות איפור מעץ לחדרי ילדים 

בדומה לכל פריט ריהוט אחר באמצעותו אתם מאבזרים את חדר הילדים, גם בחירת שולחנות איפור לילדים מעץ חייבת להיעשות בראש ובראשונה בהתאם לגודל החדר ולשטח הייעודי בו אתם מתכוונים להציב את שולחן האיפור. כמו כן, חשוב ומומלץ לרכוש שולחן בגובה המותאם לגיל הילדה ומומלץ לקחת בחשבון שהיא תהפוך גבוהה יותר ויותר ככל שהזמן יחלוף ולכן רצוי לרכוש שולחן מעט גבוה מגובהה הנוכחי. בנוסף, יש להתייחס למספר המגירות בשולחן ולסגנון העיצובי של השולחן. כיום, על גבי שולחנות איפור המיוצרות מעץ מעובד או עץ מלא, ניתן לחרוט את שם הילדה ובכך להפוך את השולחן לאישי וייחודי.

התאמת כיסא לשולחנות איפור לבנות

בדומה לשידות איפור לילדים, גם הצבת שולחן איפור בחדרי ילדים, מחייבת אתכם בבחירת כיסא המותאם לסגנון העיצובי של השולחן באופן פרטני ולעיצוב הכללי של החדר. כיסא המשמש לצורך איפור מומלץ שיהיה מרופד בבד נעים ונוח למגע ושישדר מראה מלכותי משהו בצבעים האופייניים לעיצוב חדרי ילדות.

שולחנות איפור מעץ לילדים

רוצים להפתיע את הילדה? רכשו עבורה שולחן איפור מעץ מעוצב עם חריטה

שולחנות איפור לילדים מעץ שעל גביהם ניתן לחרוט את שם הילדה העתידה לעשות בשולחן שימוש, הם ללא ספק מתנה מיוחדת ומושלמת עבור כל ילדה בכל גיל, בין אם מדובר בילדה בגילאי הגן ובית ספר יסודי המעוניינת לשחק עם בובותיה ובין אם מדובר בילדות בתחילת גיל העשרה המגלות את עולם הטיפוח הנשי. בשני המקרים, הוספת חריטה של שם הילדה על גבי השולחן, מעניקה מימד של יוקרה לשולחן האיפור והופכת אותו למתנה הכי שווה EVER אותו תוכלו להעניק לביתכם, לנכדתכם או לאחייניות שלכם.

ברהיטי רז תוכלו לעצב כל ריהוט בהתאמה אישית!