6 טיפים לבחירת מטבח חלומות שלכם

יש כל כך הרבה דרכים לעצב את המטבח בבית שלכם שאתם יכולים להתבלבל ולבחור אלמנטים שלא מתאימים לכם ולצורכי הבישול והאפייה שלכם. איך תדעו במה לבחור ואיך לדעת מה מתאים לכם מבחינה עיצובית? אספנו בשבילכם 6 טיפים שיעזרו לכם להתמקד ולבחור את המטבח המושלם בשבילכם:

  1. תריצו חיפוש באינטרנט – תסתכלו על מטבחים לדוגמה באינטרנט. תראו לאיזה צבעים אתם מתחברים, מה יתאים יותר לכם מבחינת אופי ושימוש, סגנונות עיצוב שונים כמו מטבח מודרני או מטבח כפרי. מה הדגשים שלכם? אתם רוצים פרזול, סגירה שקטה של הארונות, חשוב לכם שיהיה מזווה? כשאתם מגיעים לראות מטבחים, חשוב שיהיה לכם רעיון מסוים בראש שרצית לעצב את המטבח שלכם על פיו.
  2. כמה זמן במהלך היום אתם מבלים במטבח? – המטבח הוא לקישוט בלבד ומקום לבלות בו את סוף היום? המטבח הוא לב הבית שאתם מבלים בהם הרבה שעות בבישול ואפייה ואתם צריכים מקום עבודה? אם אתם בקושי נמצאים במטבח תשמרו עליו פשוט, קטן ופונקציונאלי. אם אתם מקדישים הרבה זמן במטבח תשקיעו בשיש איכותי ועמיד שיחזיק מעמד לאורך זמן ומשטח עבודה שתוכלו להכין עליו את ההכנות של האוכל. משטח עבודה פופולארי שהולך חזק בקרב אוהבי הבישול הוא אי, משטח עבודה משיש עם אופציה של כיסאות לאירוח.
  3. מה התקציב שלכם לעיצוב המטבח? – אם יש לכם סכום כסף מסוים שאתם רוצים להשקיע על המטבח, תכינו תוכנית עבודה מסוימת ודגשים שאתם לא יכולים בלעדיהם. לפעמים לא צריך להחליף לגמרי את המטבח הקיים שלכם אלא פשוט לחדש אותו בפתרונות אחסון או ניצול ממוקסם של השטח הקיים.
  4. מידות המטבח – חשוב להגיע לחנות עם מידות השטח שיש לכם כדי להתקין בו את המטבח שאתם רוצים. תוודאו שיהיה לכם מספיק מרחב למעבר בין חלקי המטבח.
  5. תתאימו את המטבח לקו העיצובי של מראה הבית – אם הבית שלכם הוא בסגנון מודרני עם גופי תאורה פונקציונאליים, תלכו על אותו סטייל בעיצוב המטבח. תבחרו באותם גוונים שאיתם עיצבתם את שאר הבית.
  6. תבחרו באיש מקצוע אמין – תבדקו את המוניטין וההמלצות שיש לאיש המקצוע שיתקין לכם את המטבח החדש. תריצו חיפוש עליו באינטרנט, תראו מה לקוחות שלו כתבו עליו לפני שתתחילו את הפרויקט. חיפוש זה יחסוך לכם זמן יקר ויספק לכם ראש שקט שבחרתם בחברה הנכונה לעיצוב רהיטים בהתאמה אישית למטבח החדש שלכם.

למה לבחור רז רהיטים לרכישת פינת הישיבה שלכם?

צוות המומחים של רז רהיטים מגיעים עם מאות המלצות מלקוחות שעזרנו להם לעצב את המטבח המושלם בשבילם. אנחנו נשב איתכם ונעזור לכם לבחור בפריטים שיתאימו לטעם ולתקציב שלכם.

מעוניינים להגיע אלינו ולשמוע עוד? דברו איתנו 🙂

סגירת תפריט